Velkoobchod zelenina Vám nabízí vždy čerstvé a kvalitní produkty. Význam zeleniny se jednoznačně nedá zpochybnit. Žádná kuchyně se bez ní nemůže obejít. Je součástí snad všech známých receptů a její chuť je také ve všech případech naprosto nezaměnitelná. Zelenina se může pyšnit zástupem nespočet druhů a typů, které však mají jednoho společného jmenovatele.

Tím jmenovatelem je zdraví. Obsah zdraví prospěšných látek v zelenině je pro správné fungování organismu naprosto zásadní a nedá se ničím nahradit. Proto by měla zelenina pravidelně zdobit i vaše jídelní stoly.

Nabídka zeleniny je tříděna do kategorií níže

Kořenová zelenina

kořeny, bulvy, oddenky nebo hlízy - brambory, batáty, karotka, celer, petržel, pastinák, ředkvičky, ředkev bílá, křen, červená řepa.
Nabídka kořenová zelenina

Listová zelenina

konzumují se listy nebo stopky - salát hlávkový, ledový salát, římský salát, řapíkový celer, špenát, fenykl sladký, kudrnka, salát biondo, salát rosso, salát dubový, salát frissé, salát rukola, salát radicchio, salát polníček.
Nabídka listová zelenina

Košťálová zelenina

brukvovité rostliny - hlávkové zelí, čínské zelí, kapusta, kedlubny, květák, brokolice, růžičková kapusta.
Nabídka Košťálová zelenina

Lusková zelenina

pěstuje se pro lusky nebo boby - podzemnice olejná (arašídy). Dále také boby, čočka, fazole, hrách, cizrna.
nabídka Lusková zelenina

Cibulová zelenina

ke konzumaci je cibulová část - cibule kuchyňská, červená a bílá, česnek, pažitka, pór, jarní cibulka.
Nabídka cibulová zelenina

Plodová zelenina

zelenina, která má jedlé plody. Dělí se na dvě skupiny: pravé bobule rostlin čeledi lilkovitých - rajče, papriky (bílá, červená, žlutá, zelená, oranžová), lilek, feferonka. nepravé bobule zelenin tykvovitých - tykev, okurka (hadovka), meloun (vodní, Galia, Cantaloupe, žlutý), cuketa.
Nabídka plodová zelenina

Klíčky, výhonky

V moderní gastronomii se stále častěji u nás objevují klíčky a výhonky. Oblíbené a zdravé zelené výhonky bohaté na vitaminy a minerály. Výhonky hrášku, oblíbené fazolové klíčky, výhonky chřestu a další bohatý sortiment nabízíme za rozumné ceny a vždy svěží a čerstvé.
Nabídka klíčků a výhonků