Velkoobchod ovoce nabízí kvalitní sortiment. Zdravý životní styl vyžaduje i tomu uzpůsobenou stravu. Zařaďte proto do svých jídelníčků dostatek ovoce, které se dnes na trhu nachází v mnoha podobách.

Díky tomu jej můžete různě kombinovat a konzumovat v čerstvé podobě, která skýtá největší podíl vitamínů. Ovocem lze také doplnit sladké pečení a získat tak o něco zdravější způsob mlsání. I přípravou ovocného salátu, který je velice osvěžující, zákazníky potěšíte. Ovoce skladujeme v našich klimatizovaných skladech a distribuujeme vždy čerstvé a chutné

Nabídka ovoce je tříděna do kategorií níže

Citrusové plody

Citrusy jsou, známe od nepaměti a mají své místo v každé kuchyni na světě. Citrusové plody vynikají lahodnou chutí a vysokým obsahem vitamínů zejména vitamínem C. Je proto vhodné zařazovat citrusové plody do stravy často a nejen v zimních měsících. Náš sortiment citrusů je pečlivě vybírán a určitě si z nabídky vyberete.
Nabídka citrusů

Jádroviny

Kvetou na jaře, mají bílé nebo narůžovělé květy. Uprostřed plodu je jádřinec - jabloň (jablko), hrušeň (hruška) a nashi.
nabídka jádrovin

Peckoviny

Čtvrtinu všech ovocných stromů tvoří peckoviny: třešeň, višeň, broskvoň (broskev), slivoň (švestka), meruňka a nektarinka.
nabídka Peckoviny

Drobné ovoce

Borůvky, brusinky, černý a červený rybíz, angrešt, vinná réva (hroznové víno - červené, bílé, modré), maliník (malina), ostružník (ostružina) a jahodník (jahoda), physalis, datle.
nabídka drobného ovoce

Skořápkoviny

Patří sem zejména: líska obecná (lískový ořech), ořešák královský (vlašský ořech) a jedlý kaštan.
nabídka skořápkoviny

Tropické ovoce

Banán, ananas, kokos, mango, kiwi, avokádo, grep, granátové jablko, kaki, karambola,
nabídka Tropické ovoce