dodávky ovoce a zeleniny

Ovoce a zeleninu bez front zavolejte připravíme odvezete

Publikováno v - Akční nabídky, Aktuality 2
Sdílet:

Naše společnost reaguje na nepříznivou situaci v důsledku šíření nákazy novým koronavirem (COVID-19) nabízíme ovoce a zeleninu bez front přímo z velkoobchodu na objednávku v době pandemie pro všechny zákazníky.

Bez front, bez čekání v obchodech, vybírání nespočetně krát osahané zeleniny v supermarketech. Objednávejte přímo z velkoobchodu.

A za velkoobchodní ceny.

Největší riziko jsou davy lidí v supermarketech

Podle odborníků nejpravděpodobnější příčinou infekce koronaviry je přenos z člověka na člověka, a proto je pro prevenci tak důležité sociální distancování .

To znamená, že obchody s potravinami a trhy by mohly představovat riziko, zejména pokud jsou plné davů lidí při vybírání zboží místa jako je pokladna jsou také riziková.

Nejlepší způsob, jak se chránit, je nakupovat v době mimo špičku, pokud je to možné, udržovat bezpečnou vzdálenost (nejméně 2 metry) od ostatních nakupujících a vyhýbat se kontaktu tváří v tvář.

Objednat si zboží je nejbezpečnější

DOTAZY?

OBJEDNÁVKY

731 528 242

Objednávání dodávek zboží je nejbezpečnějším způsobem, jak získat jídlo během vypuknutí pandemie COVID-19 tyto služby usnadňují vyhýbání se fyzickému kontaktu s ostatními spoluobčany a jsou prevencí proti potenciální nákaze.

Vzhledem k omezené schopnosti koronaviru přežít na površích (přečtěte si článek jak dlouho vydrží koronavirus)je nejjednodušší způsob, jak minimalizovat riziko infekce potravin zakoupených v obchodě nebo dodaných do vašeho domu, nechat je na místě bez doteku po dobu tří dnů. Toto nebude fungovat pro potraviny, které vyžadují okamžité chlazení nebo zmrazení, a lze s nimi zacházet jako s čerstvými produkty.

Lze koronavirus šířit potravou?

Je to nepravděpodobné. Je možné, že se virus může dostat do jídla, pokud někdo, kdo je nakažený, kašle nebo kýchne na jídlo, nebo má virus na svých rukou a dotkne se jídla.

Mnoho bakterií, které způsobují onemocnění způsobená potravinami, má schopnost růst v potravě, což znamená, že pokud je složení potravin správné a podmínky jsou správné, může se několik bakteriálních buněk v krátkém čase změnit na tisíce. Viry (COVID-19) nejsou takové vyžadují růst živého hostitele, když napadnou jeho buňky a převezmou je, aby vytvořily další miliony virových částic. “

Jsou syrové potraviny ovoce a zelenina bezpečné?

Teoreticky je možné, že pokud někdo, kdo je nakažen, kýchne přímo na jablko a vy zvednete to jablko, můžete se nakazit. Ale je mnohem pravděpodobnější, že se nakazíte, když stojíte vedle té osoby a vybíráte si jablka. To je důvod, proč sociální distancování vyžaduje, aby byl mezi vámi a ostatními lidmi prostor alespoň 2 m. 

A proč byste si měli umýt nebo dezinfikovat ruce co nejdříve poté, co jste se dotkli věcí v obchodě. To jsou největší věci, které můžete udělat pro zmírnění rizika. A pokud máte obavy, můžete jíst vařené produkty místo syrových. 

Doporučení při konzumaci ovoce a zeleniny

U čerstvých produktů, které nebudou před jídlem vařeny, je důkladně omyjte pod tekoucí vodou. Pokud je to žádoucí, použijte kartáč na zeleninu a povrch důkladně vydrhněte malým množstvím mýdla a vody. Tato metoda je účinná při odstraňování patogenů na povrchu. Po každém použití omýt kartáč dalším mýdlem a vodou. 

Přejeme všem hodně zdraví

Velkoobchod ovoce a zelenina Pardubice

2 Responses

 1. Jarmila s manželem
  | Odpovědět

  Děkujeme Vám za vstřícný přístup a ochotu při objednávce. Jsme v rizikové skupině a velmi jsme tuto možnost uvítali. Jídlo a zásoby nám vozí dcerka. Říkala, jak to u Vás bezvadně funguje.

  Přijela na dvůr zboží bylo již připraveno, zaplatila, nikde ani človíček prý si přidala jak ve snu, když to porovnala z hypermarketem.

  Děkujeme Vám za výborný nápad
  J a D Pardubice

 2. Lucie
  | Odpovědět

  Je to pro nás perfektní možnost jak si pohodlně zakoupit vše co z ovoce a zeleniny potřebujeme. Stačí zavolat a domluvit se. Slyšeli jsme, že budou otevírat i eshop.
  Děkujeme
  Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..