Loupaná zelenina rozumné ceny vlastní loupárna zeleniny

Publikováno v - Aktuality 0
Sdílet:

Loupaná zelenina je odborně čištěná a upravovaná zelenina zpracována pro gastro provozy. Výhodou je, že již očištěná případně upravená zelenina šetří čas s přípravou na provozovně. Vaše kuchyně si „časově oddechne“ a ušetřený čas při čištění a úpravě například brambor, zelí a podobně můžete věnovat jiné práci. Šetříte si čas i peníze.

Kvalitní loupaná zelenina z naší vlastní loupárny

Vzhledem k poptávkám po kvalitní již předpřipravené zelenině jsme se rozhodli vybudovat vlastní, moderní loupárnu zeleniny. Dnes již´můžeme uspokojit poptávku velkých gastro zařízení, ale i menších restaurací.

Vyrábíme mnoho druhů loupané zeleniny ve zkratce si můžete vybrat z loupané očištěné zeleniny v celku, případně krouhané očištěné zeleniny na nudličky dále pak na kostky, plátky atd. Pro více informací nás kontaktujte rádi Vám poradíme a odpovíme na Vaše otázky - kontakty.

Díky tomu, že máme skoro dvacetileté zkušenosti s provozem velkoobchodu ovocem a zeleninou - o nás - jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny loupané zeleniny a především vynikající kvalitu.

Loupané brambory oblíbený produkt

loupané brambory
Loupete na provozovně brambory ručně? Podívejte se na nabídku z naší loupárny.

 

Loupané brambory oblíbený produkt z naší loupárny zeleniny.

Není se třeba divit proč zrovna brambory. Každý provozovatel restaurace nebo velké kuchyně ví, že brambory jsou hodně používané a jejich příprava zabere mnoho času. Loupání a čištění brambor přímo na provozovně se pomalu stává hudbou minulosti.

V naší loupárně vyrábíme široký sortiment loupaných brambor. Žádané a oblíbené jsou: vařené očištěné brambory určené přímo ke konzumaci již naporcované – jednoduše rozbalíte a prodáváte.

Nabízíme brambory vařené a loupané v celku určené k dalšímu zpracování dle Vaší potřeby.

Brambory vařené kostky k rychlé přípravě bramborových salátů a v neposlední řadě často využívaný produkt ve školních jídelnách na francouzské brambory jsou vařené brambory pátky.

Krouhané zelí a další druhy loupané zeleniny

krouhané zelí
Krouhané zelí připravujeme velmi pečlivě

K uspokojení náročných zákazníků dále v loupárně zeleniny produkujeme a čistíme kořenovou zeleninu, kterou dále upravujeme pro potřeby kuchyně. Jmenujme například v současnosti populární čištěnou karotku, celer, petržel, červenou řepu a žádaná kedlubna očištěná a připravená na chutné kedlubnové zelí.

Do našeho sortimentu loupané zeleniny samozřejmě patří i loupaná cibule pečlivě očištěná a připravena ihned k použití a loupaný česnek na jednotlivé stroužky z české produkce.

Nepřéhlednětě

Sortiment z naší loupárny zeleniny šetří Váš čás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..